BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prieš kurį laiką, bediskutuojant su Nėja po vienu iš mano įrašų, prisiminiau vieną istoriją. O diskusija pasisuko apie tai, kad labiau už švelnumą ir saldžius žodelius merginoms patinka nuoširdumas. Šiandien sutinku su tuo, nors ne visas priežastis to ir suvokiu ( juk esu ne mergaitė). Tačiau tuo suvokimu negalėjau pasigirti anksčiau. Negalėjo ir mano geriausias draugas, kurio viena istorija ir noriu pasidalinti. Mudu buvome patys geriausi draugai ir paslapčių jokių vienas nuo kito neturėjome. Be to gale atvertos paslapties būdavo tekstas: “tai tik tarp mūsų” ir susitarimas, laiko patvirtintas, nebuvo laužomas. Šį kartą pasakoju ne savo istoriją, tačiau leidimo jau esu atsiklausęs ir jį gavęs.
Jis įsimylėjo vieną mergaitę. Jau ne mažas buvo berniukas, o ji dviem metais jaunesnė. Mes abu su juo buvome tam tikros rūšies nedrąsuoliai, todėl nepuldavome tuoj pat prie mergaičių su gėlėmis ar saldžiais žodeliais. Pradžioje jis tik stebėjo ją, mokykloje sutikdavo kas dieną. Su jos drauge buvo šiek tiek pažįstamas, tad gavo telefono numerį ir…prasidėjo. Ilgai jis siuntė jai gražius žodžius, o jie vis gražėjo ir gilėjo. Man jau jo gaila buvo, kaip pasikeitė vaikinukas, vien tik apie ją kalbėjo… Kartais  vakarais, nesvarbu koks oras būdavo, nueidavo prie daugiabučio, kuriame ji gyveno, ir stebėdavo jos langus. Laukdavo ilgai, bent jos šešėlį pamatyti norėdamas. Ragindavau jį, kad užkalbintų sutikęs, bet jis vis kaupėsi tam… Supratau, kad labai giliai įklimpo mano draugas.
Praėjo kažkiek laiko, įvykių kai kurių įvyko, bet į gerąją pusę viskas jau pakrypę buvo. Kartą mokyklos šventės metu žaidėme mes su kamuoliu. Žaidimas vadinosi - “bulvė”. Gavosi taip, kad mergaitės atsidūrė rato viduryje ir…gaudavo kartais su kamuoliu… Mes juokėmės, visiems buvo linksma. Tiesa, nepaminėjau, kad draugas stovėjo netoli manęs, o toji mergaitė tupėjo rate. Pastebėjau, kad ji prašo jo kamuolio, kad smūgis būtų toks, kurį ji lengvai sugautų ir būtų išlaisvinta iš rato. Tačiau vietoj prašomos paslaugos jis tik juokelius žarstė ir žaidė, kaip žaidęs, taip, kaip berniukams labiau patinka tokiu atveju. O berniukams juk patinka pasirodyti prieš mergaites, kad jie ne iš kelmo spirti ir, kad kamuolį gerai valdo, o ir į ratą netupia taip lengvai, kad kiti juos daužytų… Pamačiau, kad po kurio laiko nuliūdo jos veidas. Tačiau dar neįtariau nei aš, nei jis pats, kad tai gali turėti rimtas pasekmes. Pasirodo, ji labai užsigavo. Nustojo su juo bendrauti, neatsakydavo į jokią žinutę. Visą vasarą jis bandė su ja susisiekti, tačiau jam nepavykdavo. Mes abu stebėjomės, kad dėl tokio “mažmožio” galima taip stipriai įsižeisti. Tačiau, matomai, šaknys buvo gilesnės, o mes to niekaip nesuvokėm.
Gaila man buvo į jį žiūrėti, kaip nežinia ką praradęs jis vaikščiojo. Žinau, kad po kurio laiko ji su juo trumpai sutikdavo šnektelėti, bet tuo viskas ir baigdavosi. Žinau ir tai, kad vis dar šiandien, prisimindamas ją, jis tvirtai pripažįsta, kad tai buvo pirmas jo įsimylėjimas, o gal net gi ir pati pirmoji meilė. Taip pat jis iš karto prisimena ir mano papasakotą istoriją su kamuoliu ir kartais atsidūsta: ech, kodėl aš nebuvau su ja tuomet kai žaidėm toks, koks buvau visuomet…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “AR TIKRAI MERGINOMS LABIAUSIAI PATINKA NUOŠIRDUMAS?”
 1. Kaip žinia, mergaitėms labai patinka ir tinka valdyti situacijas, net ir berniukų poelgius bei pasirinkimus. Galbūt toj vietoj ir tuo laiku Mergaitė davė tavo draugui tarsi netiesioginį išbandymą: tai buvo tarsi savotiškas pasirinkimas tarp jos ir draugų- berniukų, kurie juokėsi, pokštavo. Deja, tavo draugas pasirinko taip, kaip mergaitei, matyt, nesinorėjo- jos suvokimu “ne ją”. Būna dar ir dabar pas kai kuriuos tokių kuriozų, nieko nepadarysi :) Nors čia tik mano pamąstymas.

 2. Manau, kad tu teisi ir dėl valdymo ir dėl pasirinkimo pasiūlymo. Juk ne paslaptis, kad karaliai valdė tautas, o daugelį jų valdė moterys, tad kas valdė pasaulį, labai nesunku atspėti. :)) O dėl pasirinkimo, jis man, žinoma, žiaurokas atrodo, nelabai galiu kažkuo užtvirtinti, nes dar ir šiandien man mergaitės yra didelė paslaptis…:)

 3. Kad žiaurokas pasirinkimas, tai tiesa. Bet visos mergaitės jaučia baimę netekti, būti paliktos, tad ir bando kuo greičiau sužinoti, kaip labai berniukas joms kažką jaučia. Aš pati nesu linkusi imtis tokių priemonių, tačiau juk kiekvienas turi savų būdų.
  O dėl mergaičių … paslaptis ne tokia jau ir didelė. Svarbu, kad berniukas būtų ta didžioji gyvenimo atrama, su kuriuo- kad ir į karą. Ar kaip ten sakoma :)))

 4. Gerai, labai šaunu, kalbėk tiesą drąsiai, nesvarbu, kad prie mano ir kitų vyriškų ausų stovi sargybiniai su įtarumo karabinais. Juk kaip kitaip sužinos berniukai ką galvoja mergaitės, jei ne iš jų pačių? Tikiuosi, kad ir mano įrašuose apie berniukus jūs randate nors kažką, ko nežinojote? :))

 5. Iš tavo įrašų, Martukai, sužinojau tik tiek, kad niekada taip ir neaprašei sėkmingų santykių. Įdomu, kodėl :)

 6. Hm….:)))) Labai rimtai tu čia pasakei…:)))) Na, gal dar tam pribresiu? :)))

 7. Na, bet kuriuo atveju, tikiuosi ir tą istoriją kada nors išvysti :)

 8. Ir aš labai tikiuosi, ir manau, kad ji bus nuostabi. :)

 9. Kad ir kaip tai skambėtų,tačiau ir man mergaitės ligi šiol labai mistiškas dalykas :D
  Tačiau kartais ir vaikinų nesuprantu. Nors tai būna žymiai rečiau,bet pasitaiko ir taip. :)
  Ir prisidedu prie laukiančiųjų Tavosios nuostabios istorijos:))

 10. Tačiau jei nebūtų mistikos, paslapčių, tai neįdomu kažkaip tada gyventi. Nei intrigos, nei netikėtumo, viskas iki koktumo aišku, dešimt metų į priekį žinoma…:)). Taip, kad paslaptys tai tam tikra prasme yra gėris.:) Malonu, lauksime jos kartu:)

 11. NEMOKAMA LIETUVISKA TELEVIZIJA INTERNETE >>> http://www.emigravau.info

 12. beta rašė:

  Na paslapties gal ir turi būti, bet nuoširdumas išties yra svarbus. Kaip gali pasitikėti žmogumi ir pilnai bendrauti kai nežinai koks jis yra iš tiesų? Nei meilumas nei dovanos niekada nebus svarbesnės už atvirą bendravimą.

 13. Taip, dėl pasitikėjimo visiškai sutinku… O paslapties leistinumas, kas gi tai? Tiesiog įdomu.:)

Komentuokite