BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne taip seniai, manęs paklausė ar mėgstu gaminti valgyti? Atsakiau, kad ne, po to pagalvojau, kad kartais būna visai smagu, kai gaminu ką nors naujo,netgi sau netikėto. Na, o šiaip tai turiu prisipažinti, kad nemoku gaminti, nebent tik blynus ir bulves kepti… Tačiau šiandien buvau priverstas kažką sugalvoti, nes grįžęs namo ir baisiai alkanas, supratau, kad nieko doro nėra, o į parduotuvę eiti,kai kojos vos telaiko… Maximos pasiūlymus tuoj pat išbraukiau iš savo plano ir dar kartą žvilgsniu apmečiau virtuvę… Ką gi, kepsiu tiesiog kiaušinius. Įsimušiau du, tačiau beveik  nevalingai stvėriau virtus ryžius, likusius nuo pietų, ir supyliau visus kiek buvo į dubenį. Išmaišiau, pagalvojau, kad reikėtų ir miltų, o dar kelis gurkšnius pieno radau nuo vakar. Viską sumaišiau ir į keptuvę…

Paragavau pirmą blyną ir apstulbau, skanu,ne tas žodis. Pabandžiau su majonezu… Puikumėlis, valgai,nesupranti ką, bet skanu. Po pirmos keptuvės labai užsinorėjau raugintų agurkėlių. Jie stovėjo šaldytuve, uždaryti. Susimąsčiau ar tiks, tačiau vis tik surizikavau. Dabar jau buvo viskas, pasaka, rojus pilvui ir taip smagiai pasijaučiau, kad iš kažkokių likučių pasigaminau visai nesdantartinį patiekalą…

Dabar sėdžiu toks patenkintas, prisivalgęs, dar jaučiu burnoje agurkėlių saldų rūgštumą ir galvoju: tai aš moku gaminti ar nemoku?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “BERNIUKAI VIRTUVĖJE”
 1. ėėė, martai, kur dingęs visą mėnesį buvai? :/

 2. Visą mėnesį?… Geras, net nepastebėjau… Ot, bėga laikas. :)

 3. :)

 4. linoreta rašė:

  Taigi, bėga laikas. O dėl gaminimo, jeigu skanu, tai ir moki. Ir toks išradingas, ryžių omletą sugalvojai :)))

 5. martas rašė:

  yourhope , dėkoju :)

  linoreta, man taip netyčia išėjo, pats nesupratau ką gaminau, bet žinau, kad labai skaniai gavosi. :)

 6. Sveikinimai. :)
  Matyt nemoki gaminti, tačiau esi laimės kūdikis.
  Gerai, kad grįžai.

 7. kažkokiu tai nepaaiškinamu būdu pas vyrus genuose užkoduota “gaminti skaniai”. moki- nemoki, jie vis tiek viską padaro itin gardžiai. mhmm.

 8. martas rašė:

  Pieštukėlis, dėkoju :) man labai tiks ir “laimės kūdikis”… :))

  bohema, eh, tie vyrai su savo užkoduotais genais… :))

 9. Taip ir gimsta originalių receptų knygos:) Tu priminei, kaip studentavimo laikais, turėdami tik karpio galvą virėme stulbinančią žuvienę. Nebežinau, ar tokie alkani buvome, ar tikrai pataikėme su tais visokiais belekokiais priedais į ją, kad net dabar seilė tįsta. Gaila, neužfiksavau to proceso eigos… :)

 10. Gal tai tiesiog duota tam tikram laikmečiui ir vėliau gal nieko nesigautų netgi išsaugojus receptus? :))

 11. žmogau,dingai.;> pasiilgau tavo įrašų.

 12. :)

Komentuokite