BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tikrai nesu koks nors meilės ekspertas.Nesu ir įsimylėtų mergaičių kolekcionierius. Tiesiog visa tai mano gyvenime nutiko prieš mano valią.O širdžiai kaip sakoma neįsakysi,netgi savo stipria valia ar proto išmintimi mes ne visuomet galime apriboti jausmus,tuo labiau šiuos. Tačiau jei ir pavyksta,tuomet klausimas - kiek ilgai už tų septynių užraktų,spygliuotų vielų sugebėsime tai išlaikyti,sutramdyti?

Netgi šiandien nežinau iki galo kas iš tiesų yra meilė,kodėl imi staiga ir įsimyli ar bent susižavi.Kartais tas žmogus būna toks prieštaringas tavo skoniui ar romanų dėka susikurtam idealui.Tačiau supranti,kad jauti kažką,o kartais ir labiau įklimpsti. Nesakau,kad visai nesuprantu meilės teorijos.Patikėkit,panašias teorijas aš žinau. Sakykime,žinau,kad meilė tai kažkas,ką tu duodi,nesitikėdamas,kad gausi atgal. Nustebote? Tuomet pridursiu,kad tai aukščiausia meilės rūšis. Supratau,kad tikrai myli tuomet,kai nesupranti kodėl ir už ką,nes kitu atveju tai gali būti jau išskaičiavimas,savanaudiškumas,o gal tiesiog nekaltas susižavėjimas,bet dar ne meilė. Aišku,tai mano supratimai,paremti tam tikrom tiesom ir pamąstymais iš patirties,kuri,kaip jau minėjau buvo ir graži ir skaudi,žodžiu,visokia. Tačiau nežiūrint manų teorijų ir kitokių(jūs jas taip pat turite) vis tiek sunku iki galo suprasti šį reiškinį. Žinau tik tai, kad kiekvieno žmogaus ir širdin yra įdėtas šis poreikis mylėti ir būti mylimam. Ir anksčiau ar vėliau tai aplanko kiekvieną,netgi labiausiai priešiškai nusiteikusį ar netgi jau apsisprendusį po patirtos nesėkmės: ne,aš tai jau daugiau niekada,niekada nepasiduosiu tam,gana,buvau kvailas,buvau paikas… Manau,kad kol širdis plaka,kad ir kaip ji bebūtų surambėjusi(dėl patirtų smūgių),kad ir kaip sudaužyta,ateis diena… Ji tikrai ateis,kai kažkas ją sušildys,kai ji vėl pajus tą tyro upelio čiurlenimą, išgirs naują meilės giesmę.

Žinote,norėjau papasakoti,kaip po mažą,apkalbų pilną miestelį, vaikštinėdavau su mergaite,kurią mano draugai ir bendraklasiai tiesiog vadino ” smuikininke”. Tačiau būna,kad kai rašau,mano ranka ne visuomet manęs klauso…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “KAI BERNIUKAI MĄSTO APIE MEILĘ…”
 1. Matyt pirmą kartą matau, kaip berniukas taip atvirai kalba apie meilę. Na, pasirodo, nesame mes jau tokie skirtingi. (y)

 2. čia gal ir nelabai į temą, bet kiek tau, jei nepaslaptis? ;D

 3. Summ, gal ir nesame… :)

  mG, kiekvienas klausimas turi savą priežastį.Įdomu,kokia ši? :)

 4. Na, lauksime pasakojimo ir apie smuikininkę :)

 5. mažybinės formos(:

 6. Roxanne, matysiu,jei dar rašysiu šia tema… :)

  mG, na,beveik supratau… :)

 7. na, žinoma, jei tai šokia tokia paslaptis, tuomet nieko baisaus ;D

 8. Gal dar neskubėkim… :) Bet į aštuoniolikos gal jau panašus? :))

 9. Man irgi kilo toks pats klausimas dėl tavo metų, tik dėl kiek kitos priežasties. Įdomu, kiek berniukams būna metų, kai jie nebebijo pripažinti tokių dalykų:)))

 10. neskubėkim, tai neskubėkim(:
  bet išgirsti apie “smuikininkę” būtų smagu.

 11. Fi, gal yra labai įvairiai? :) Aš žinau,kiek man buvo, bet nors mus ir vadina berniukais, mes juk nesame visai jau vienodi. :)

  mG, labai malonu,kad sutikai neskubėti. Gal ir įkelsiu istoriją apie tą mergaitę,kurią mano draugai tiesiog vadino “smuikininke”, ir žinoma apie save. :)

 12. Lauksiu istorijos apie meilę ir aš. Rašai atvirai, man labai patiko :)

 13. Džiugu,kad tau patinka atvirumas. Galėčiau išmintingai apsimesti bedėstantis ir sudėtingai narplioti,bet kam to reikia. :)
  Oi,nežinau su tom meilės istorijom,gal… :)

 14. Turiu du draugus, tik du, kurie taip atvirai sugeba kalbėti apie meilę. Iš jų (o gal geriau reiktų sakyt ”dėl jų”) supratau, kad mergaičių ir berniukų suvokimas apie meilę ne taip jau ir skiriasi. Skiriasi pats suvokimas, bet tai jau nuo žmonių priklauso. O man vis tik patiko paskaityti šitą. Drąsu. Nežinau, aš įpratus su savo berniukais ape tai kalbėti, bet vis dar nustembu, kai vaikinas taip atvirai kalba. Turbūt dėl tų stereotipų, kad vaikinai grubesni ir šaltesni. Bet parašyta nuoširdžiai ir atvirai- kas labai gražu. O tau sunku rašyti tokia tema? Įdomu, nes man visai sdėtinga- vis nerandu žodžiu. Beje, tobuliausiai nukambėjo šitas sakinys: “Supratau,kad tikrai myli tuomet,kai nesupranti kodėl ir už ką,nes kitu atveju tai gali būti jau išskaičiavimas,savanaudiškumas,o gal tiesiog nekaltas susižavėjimas,bet dar ne meilė.” Absoliučiai tam pritariu.
  Nežinau, kodėl tiek daug prirašiau. Kažkaip norėjau.

 15. bohema, dėkoju tau už tokį išsamų ir nuoširdų komentarą. :) Kad vaikinai grubesni ir šaltesni,manau,tai neteisinga samprata,tuo labiau,kai virsta stereotipu,štampu - visiems. Žinau,kad dauguma,kurie taip atrodo išoriškai,giliai viduje mąsto ir jaučia,nori ir siekia labai panašiai, kaip,sakykim,ir aš.. Gal tik išreikšti tai žodžiais ne visiems ir ne visuomet išeina, bet jausmai tikrai labai panašūs( kalbu apie visus be išimties,iš visokių socialinių sluoksnių,su visokiais išsilavinimais ar be jų) :)
  Ar sunku rašyti šia tema? Šiaip kalbėtis nesu labai linkęs apie tai ką rašau čia, bet kažkaip pribrendo manyje noras tai papasakoti… :)

 16. aš nežinau, kas išvis sugalvojo tokį stereotipą, nes vaikinai lygiai tokie pat kaip mes :) su savo jausmais ir t.t. patinka man tavo pasamprotavimai (ar kaip tai pavadint). smagu. ir visai norėčiau pakaityti dar tavo rašliavų. kažkaip visai ”užkbino” mane :D

 17. Agota rašė:

  Toks paprastas ir šiltas įrašas, laabai patiko ! (:

 18. Dėkoju,Agota :) Stengiuosi paprastai rašyti,kad suprastų kiekvienas skaitantis… :)

Komentuokite