BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nežinau kiek kartų kiti berniukai savo gyvenime buvo įsimylėję.Tačiau žinau kaip jie pergyvendavo,kokias kančias kentėdavo dėl nesėkmių ar visiško santykių nutraukimo. Juk mes berniukai tarp savęs pasikalbame taip pat,kaip ir mergaitės. Ką mes kalbamės nelabai noriu sakyti,bet negražiuose pokalbiuose stengdavausi nedalyvauti,nejaukiai kažkaip jaučiuosi tuomet. Pamenu,kad leisdavau sau kalbėtis apie tai su geriausiais draugais. Su vienu mes išvažiuodavom dviračiais ir nuo kito upės kranto stebėdavome vieną miestelio rajoniuką. Kartais ten pasirodydavo dvi mergaitės. Viena jam labai patiko. Jis kartais švilpdavo joms,nors upė platoka buvo… Su kitu draugu,jau vėlesniais metais eidavome pas mane,nusipirkę “žagarės” likerio. Susėsdavome ant kilimo,pasileisdavome ramią muziką ir dūsaudavome,kad vis dar neturime panelės, nors jau kaip ir laikas butų… Žinote,kai pasakoju visa tai,nereiškia,kad dabar taip gyvenu. Tiesiog man iškyla tokie epizodai iš praeities.

Tad tie įsimylėjimai… Prisipažinsiu,daug jų turėjau. Nežinau ar tai  normalu, bet žinau,kad tai labai smagus jausmas. Tuo metu kažkaip labiau norisi gyventi,kažkokios ryškesnės spalvos visur ir žmonės - geresni aplinkui. Tačiau,jei turėjau daug tokių akimirkų,tai natūralu,kad daug buvo ir tokių,kai viskas pasibaigdavo. Kokie jausmai apimdavo tuomet? Sunkiausia buvo pakelti pirmus kartus, kai santykiai kažkodėl nutrūkdavo prieš mano valią. Tuomet užsidarydavau ir pasinerdavau į piešimą ir knygų pasaulį. Gyvendavau kitų žmonių gyvenimus,rydamas knygą po knygos. Kiti,sekantys kartai vis mažiau skausmingesniais tampa. Gal imi žmogus apsiprasti,gal pradedi galvoti,kad esi kažkoks ne toks,susižavintis ne tom mergaitėm, gal neskirtom tavo nosiai. Suprantama,kad širdutė,vėliau jau širdis - kietėja ir ją suminkštinti vis sunkiau ir sunkiau išeina. Tačiau praeina kažkiek laiko ir prisimindamas visas tas mergaites,nesėkmingas ar kažkaip nutrūkusias meiles,jau nebejauti skausmo. Jo nėra. Tada galvoji,gal jau širdis akmeniu virto? Bet ne,nes jauti,turi dar jausmus ir tau gera visa tai prisiminti. Nes tai tavo gyvenimo dalis,labai graži,nors ir dramatiška…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “MES BERNIUKAI PASIKALBAME KAIP IR MERGAITĖS…”
 1. Heh, kad ir kaip skiriames visi mes vienodi ir išgyvename tuos pačius jausmus..;)

 2. Bent jau panašius tai tikrai… :)

 3. Gerai parašyta ;]
  jey bendravardis, nors ir ne tos lyties…. ;DD

 4. mirazas rašė:

  Labai nuosirdziai :)

 5. panasus jausmai ir isgyvenimai .

 6. Meb_Ledi, dėkoju… :) Malonu,kad bendravardė ir užsukai :)

  mirazas, rašau taip,kaip iš tiesų mąstau,jaučiu ar išgyvenau. :)

  meshkutis, dėkoju už atvirumą :)

 7. Ech, nuostabus tas jausmas - meilė.

 8. Manau,kad pats nuostabiausias…

 9. žinai, aš pavydžiu tavo merginai.
  Tu nuostabus.: ) ar tai tau kas nors sakė?

 10. :) Man daug visko yra sakę. Gal ne visoms merginoms patinka tai,ką čia parašiau. Gal kitos gyvenimo realijos užgožia tai ir tuomet neatrodau jau nuostabus… :) Bet kuriuo atveju dėkoju tau, gerų žodžių per daug nebūna… :)

 11. Labai miela :)
  Meilė - tai gyvenimas :))

 12. Dėkoju :) Tikrai taiklus apibūdinimas: kaip ir gyvenime visko būna,taip ir meilėje :)

 13. koraline rašė:

  Tai taip ir neparasei apie ka jus ten kalbates, pvz., ka sakot savo draugams, kai jus palieka panele?

 14. Gražus ir šiltas įrašas :)

 15. koraline,visko ką sakom tokiu atveju,neaprašysi. Būna ir pykčio ir pasimetimo,bet kas ten bebūtų,viskas iššaukiama skausmo. Juk berniukai taip pat turi širdis… :)

  Roxanne, dėkoju :)

 16. Tas epizodas su likeriu, fantastiškas. Mielas, jaukus, pasijaučiau, lyg jums už nugarų būčiau sėdėjus ir viską nuklausius :)

 17. Dėkoju,linoreta,ten iš tiesų būdavo labai jauku :)

Komentuokite