BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Užsuku kartais į šiuos savo puslapėlius, pravalau šiukšles ( reklaminius komentarus), randu kokią gėlelę (gražius naujus žodžius), palaistau (atrašau) ir vėl užrakinęs vartelius(paspaudęs “atsijungti”) einu sau toliau… Kažkas panašaus, kaip lankytum kapą, tik šiuo atveju - savo, tikriausiai…

Ech, galvoju, pribręs manyje naujų įrašų banga, va tuomet ir pasišnekėsim. Juk du susėdę žmonės gali kalbėtis arba gali tylėti. Jie gali susitikti kartą, antrą,trečią ir kelintą, ir vien tik tylėti, žiūrėdami vienas kitam į akis arba skrosdami žvilgsniu tylą… Tačiau internetinėje erdvėje gali tylėti kiek tik nori ir šokinėti prieš monitorių, vis tiek niekas nesupras, kad esi šalia. Todėl gal ir atrodo, kad jo nėra, jis dingęs, o gal miręs… Ne, jis paprasčiausiai tyli. Gal būt ieško žodžių, naujų, dar nesakytų… O gal nori pasakyti kažką ypatingo? Gal jo netenkina tai, kaip kalbėjo prieš tai? Ir, žinoma, jis gali labai klysti: laukdamas kažko ypatingo…

Keistai kažkaip aš šį kartą, bet tikiuosi, kad supratote, jog Martas kaupiasi kažkam naujam. Gal pavyks? :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “NORISI KAŽKO YPATINGO, O GAL BE REIKALO?”
 1. Et, tik karts nuo karto pas save radusi tavo komentarą sužinau, kad vis dar gyvas ;] Apsidžiaugiu- ovdrūk parašei ką nors naujo. Dažniausiai ne.
  O su kaupimusi nėra blogai- geriau kauptis kažkam geresniam negu rašyti bet ką. Bet juk laukti kažko stebuklingo visą laiką irgi ne išeitis ;] Tikiuosi, labai greitu laiku atrasi save ir parašysi ką nors.. ypatingo, kad ir. :)

 2. Tikiuosi atrasi save. :}

 3. bohema, visų pirma tai malonu, kad kažkam rūpiu, bent esu įdomus, kad ir šioje erdvėje. Ačiū. :) O vakar parašęs, šiandien dar intensyviau mąstau (aišku tarpais, prisimindamas): ką rašyti toliau? Apie ką tai galėtų būti?… :)

  mergikeeee, dėkoju, tikiuosi ir aš, kaip nors… :)

 4. Na, paprasčiausiai pasiimk lapą ir rašyk ten viską, kas tuo metu į galvą ateina- dažnai iš to susidaro šis tas. Juk rašymo esmė yra rašyti, o ne galvoti. O ir rašymas tada būna “iš širdies”, kaip sakant :) Beje, tika prisiminiau filmą vieną apie rašymą. Jeigu nesi matęs- pažiūrėk, gal patiks, o gal net ir įkvėps :) “Finding Forrester”.

 5. Ačiū tau už rūpestį ir tokius puikius patarimus. Šiaip tai rašau nemažai, ypatingai į lapą, bet dažniausiai ten tai ir lieka… :)
  O filmas labai sudomino, net jei ir matęs, manau, dar kartą pažiūrėsiu. Dėkoju. :)

 6. aaah, niekis :) tikiuosi, mano rūpestis atsipirks ir nudžiuginsi mane kokia savo rašliava :D ah, savanaudė aš :)

 7. Šlykštu, kai ieškai taip ilgai, jog galų gale supranti, kad gavosi šnipštas. Šlykščiau būna dar tada, kai tai vyksta ne tik tavo nuosavoj internetinėj erdvėj, bet dar ir realiam gyvenime.
  O šiaip, palinkėčiau kauptis taip, jog pabirus naujų įrašų banga būtų stipri ir neišsenkanti ;)

 8. bohema, manau, kad būtinai atsipirks. :)

  Emdžė, tu visiškai teisi dėl ieškojimo. Dėkoju už palinkėjimą. :)

Komentuokite