BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Netikėtai prisiminiau vieną labai seną įvykį dar iš darželio laikų. Nepasakosiu visos priešistorės,ką dariau pietų miego metu, bet paminėsiu tai,kas įvyko po to. Kai auklėtoja užklupo mane nemiegantį,išsigandęs bausmės,staiga,kažkodėl taip sumąstęs,apsimečiau,kad išsidūriau akį. Žinoma,kad auklėtoja išsigando,puolė man padėti,bet aš neleidau nieko daryti,nes man “labai skaudėjo”. Po popietinio miego cirkas visai įgavo pagreitį. Auklėtoja vaikštinėjo sunerimusi ir vis teiravosi kaip aš,ar dar skauda ir vis su nerimu žvilgčiojo į laikrodį,nes ne už ilgo turėjo ateiti tėvai savo vaikų … Pamenu kitą epizodą,kai jau sėdžiu kažkodėl rūbinėje,o aplinkui mane susispietę vaikai. Aš susiėmęs už “išdurtos” akies, o mergaitės kiša man į rankas tai tušinuką,tai užrašų knygutę,dar kažką,ko niekaip įprastomis sąlygomis negalėdavau gauti jei ir prašydavau…

Kaip dabar atsimenu,koks nepelnytas,bet nepaprastai malonus man buvo tas dėmesys,ypatingai iš mergaičių. Nes jau tokios jos buvo švelnios,tokios suprantančios ir guodžiančios.  Man ir šiandien patinka moteriškas švelnumas,netgi labiau už pasiryžimą nuversti kalnus, išlaikyti save,dar vyrą,dar ką nors. Man labai patinka,kai ji leidžia pastebėti jos silpnumą. Tuomet tikru vyru pasijaučiu,nes žinau,kad esu stipresnis ir galiu… Žinau ką pagalvojote: nuskriausti… Ne,ne,ne. Tuomet man ateina noras ir iš kažkur jėgos jai padėti tuo,kuo galiu tuo metu. Bet jei ji stipri kaip uola,aš tik pasimetu,subliūkštu kaip pradurtas kamuolys… Ai,gerai,gana apie tai,nes jums gal įdomiau kaip baigėsi ta istorija su “išdurta akimi”.

… Su nerimu ir aš “sveikąja” akimi dirsčiojau į laikrodį. Nors man labai patiko ta megaitiška šiluma ir dėmesys,bet supratau,kad ir manęs jau greitai ateis kažkas iš tėvų,o jų tai jau tikrai neapgausiu. Sulaukęs momento,mane stebint ne vienai porai akių,paėmiau pirštais akies vokus ir kažkaip “ypatingai” patampiau. Tuomet atsimerkiau ir garsiai sušukau: Jau matau… Džiaugsmui nebuvo galo,o ypatingai švytėjo auklėtoja. Manau,jei net nebuvo keistas toks stebuklingas išgijimas. Svarbiausia jai buvo tai,kad viskas “baigėsi laimingai”. Man taip pat.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “KAIP BERNIUKAMS GAUTI DĖMESIO IŠ MERGAIČIŲ?”
 1. Juk supranti, kad savo pasakojimu patvirtinai visų pasaulio moterų nuogąstavimus, kad visi vyrai melagiai ir apgavikai? :DDD

 2. Daugumai vyrų moters silpnumas pasirodo paisišlykštėtinas. Žinau tai iš savo patirties, nes, kai norėdavau būti silpna ir lepi, man liepdavo: Būk stipri ir nezirsk.

 3. Miga,kad man taip nutiko,nenuslėpiau,bet,kad visi…Aš nesu įgaliotas kalbėti visų vardu. :)

  artemidea, juk jūs ne šiaip sau vadinatės “silpnoji lytis”,tad pilnai galite laikytis savo statuso. :)

 4. Moterys gražios išties, kai būna tokios - švelnios, mylinčios, pažeidžiamos, moteriškos… Man atrodo, tuo moteris ir yra moterimi.
  O dėl šios istorijos, tai išties buvo linksma perskaičius :} Galvoju, ar pas mus nebuvo tokių “gudruolių” ;D

 5. Tiltas per amžinybę / Štai tas žodis,kuris man sukosi ant galo liežuviu,bet niekaip jo nesugavau: PAŽEIDŽIAMOS. Ačiū :)

 6. patiko !
  šiaip aš prieš gležnas moterytes, besiglaudžiančias prie kokio generalisimo pečių su ašara akyje, bet čia kažkaip gerai.
  o istorija tai gera. net aš taip nesugalvojau : o nors vaikystėj mėgdavau dėmėsio prašyt tokiais vaidinimais :D

 7. medeinab / Dėkoju,tik gal neaiškiai kažkaip parašiau: neprašiau aš dėmesio,dar nežinojau tokių metodų,kaip ir minėjau,bausmės stengiausi išvengti,tad gal kiek persistengiau. :))

 8. linoreta rašė:

  Taip, gera čia ta afera su akim ;DDD

 9. Patiko.. :)
  Kažkodėl užkliuvo vieta, kurioje mergaitės tau kišo tušinukus ir užrašų knygutes…manyčiau, kad tai parodo, kad ir kokios mergaitės/merginos/moterys būtų….jos lieka rūpestingomis. :D

 10. cinke rašė:

  Patiko ;} kietai ce gavosi su ta akim

 11. linoreta / kartais gerai gaunasi,netgi jei tai aferos,kai nutinka neplanuotai ir neprognozuojamai :)

  nivikai / suprantu tave, tai iš tiesų paliečia, nes tuos tušinukus prisimenu lig šiol daug geriau,nei kaip ta akis “išgijo” :)

  cinke / galėjo gautis dar kiečiau,jei būčiau tėčio sulaukęs :))

 12. bohema rašė:

  merginos, kad ir kokios tvirtos, nepalaužiamos ir panašiai bebūtų, nors ir giliai širdyje, jos visada nori turėti šalia vyrą, prie kurio galėtų prisiglausti ir būti gležna, palaužiama ir t.t.- kad tas vyras, prie kurio prisiglaudei, galėtų tave apginti. nebūtinai tiesiogiai. bet dažnai jos to tiesiog neleidžia sau pripažinti. kažkaip taip pagalvojau..

 13. bohema,dėkoju už tavo nuomonę,manau,kad gerai žinai tai ką kalbi,nes aš galiu tik spėlioti :)

 14. skini laurus,blogtope. aš tavimi patenkinta:))

 15. Smagu,dėkoju. :) Tai man dabar kukliai atsakyt? Tuomet:kad taip gyvenime sektųsi…. :))

 16. Smagi istorija. Ir ko tik noras išsisukti/dėmesio troškimas nepriverčia mus padaryti. :)
  Sėkmės ir toliau populiarėjant!

 17. Taip,mes vis tik turime tų vidinių varikliukų,daugiau ar mažiau užslėptų mumyse,bent jau nuo kitų akių. :) Dėkoju.

 18. Skaitydama prisiminiau, kaip darželyje, į auklytės klausimą, kodėl mano mama vis dar neateina manęs pasiimti, atsakiau, kad ji nėščia, todėl dabar yra pas gydytoją. Gimdys po poros mėnesių, turėsim broliuką. Atėjus mamai, auklytė pribėgus pradėjo ją sveikinti, klausinėti kaip kas.. :) Iki pat dabar nesuprantu, kodėl taip pamelavau

 19. Gal tuo metu svajojai apie broliuką,gal kartais net įsivaizduodavai,kad jis tuoj bus ir tau išsprūdo… ;)

Komentuokite