BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmą kartą ją pastebėjau vienoje turistinėje kelionėje. Ji buvo su tėvais ir aš su savo šeima. Kažkaip mano jaunėlė sesuo sukibo su ja. Nepajutau,kaip ėmiau žvilgčioti vis dažniau į jų pusę,bet ne sesutė man rūpėjo. Negalėjau patikėti,kad gerokai jaunesnė mergaitė patraukė mano akį,bet vis gi tai nutiko. Praėjo kažkiek laiko ir mokyklos šokiuose pasirodė ji,nors buvo iš kitos mokyklos,o su ja atėjusią draugę pažinojau gerai. Mes, žinoma, pašokom ir nuo to vakaro pradėjome susitikinėti. Nelengvas man buvo šis žingsnis. Jos jaunesnis amžius,mažas miestelis,kandžios draugų,klasiokų replikos. Jie tiesiog taip ir klausdavo:kaip tavo smuikininkė laikosi? Tokiuose miesteliuose nieko nenuslėpsi,netgi kuo groji ar negroji. Kai mano mama sužinojo,labai apsidžiaugė,nes panelės tėvai buvo ne tik gerai žinomi, bet ir gerbtini žmonės. Ji vis klausinėdavo kaip mums sekasi, aš vis išsisukinėdavau.Laimė,nors ji tą mergaitę vardu vadino. Gražiai mes draugavome,gražiai vaikštinėjome miestelio gatvėmis. Ramiai galėjau lankytis jos namuose, netgi garbingame jos motinos kabinete,svarbioje kėdėje pasisėdėti,žinoma,vakarais,po darbų. Atrodė,kad viskas taip ir klostysis,kaip kokioj rytų azijos šalelėj: tėvai vieni kitus gerbia,pripažįsta ir dėl savo vaikų draugystės visiškai patenkinti…

Tiesa,kartais su jos drauge,kuri atsivedė ją į šokius, susitikę mokykloje šnekteldavome,paliesdami ir mano naująją draugystę. Man atrodė,kad ji džiaugiasi už savo draugę ir mane. Kartą,kaip ir visuomet,sutartą valandą nuėjau pas savo mergaitę. Ramiai paspaudžiau durų skambutį. Išgirdau kaip kažkas priėjo prie durų,o toliau turėjau išgirsti spynos rakinimą,bet… Tą dieną durų man niekas neatidarė. Kai skambinau telefonu,niekas neatsiliepė… Vėliau sužinojau,kad ji namuose sėdėjo su savo drauge,su kuria taip maloniai šnekučiuodavausi mokykloje, kai aš nieko nesuprasdamas lūkuriavau prie užrakintų durų ir klausiausi tai prieinančių,tai nutolstančių žingsnių. Man taip ir liko paslaptimi,kas tuo metu ten vyko?Ir aplamai,kodėl berniukams mergaitės kartais ir netikėtai neatidaro durų?

O kad su panelės draugėmis geriau nekalbėt, tai jau supratau…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “KODĖL BERNIUKAI KARTAIS LIEKA UŽ DURŲ?”
 1. Skaitant pradžią susidariau nuomonę,kad tu tikrai vertas pagarbos :) Bet labai įdomu.kokie jūsų amžiai…Mane irgi panaši bėda kamavo..Bet aš atsisakiau viso to ir gyvenau sau toliau..O tu pasirinkai jausmus..Tad spaudžiu dešinę ir linkiu sėkmes..

 2. mahalis / kažkaip lyg ir neminėjau savo reakcijos į uždarytas duris,nes tai gal būtų jau kita istorija,bet noriu pridurti tik tiek,kad tai jau senokai buvo,tiesiog žybtelėjęs prisiminimuose gyvenimo fragmentas :) Dėkui,kad pasidalinai savo mintimis. :)

 3. nu,o tai kiek jum metų buvo..tas labai sudomino ;D

 4. Aš buvau vienuoliktoj,ji - aštuntoj…

 5. ne su panelės draugėmis geriau nešnekėti, o su tokiomis, kaip kad ta “draugė” ;]

 6. Bet iš kur žinoti,kad tai nebus ta “draugė”? :))

 7. iš pradžių atsargiai, o laikui einant pats pamatysi. :)

 8. Na,pamačiau,bet,deja,jau po laiko…

 9. tai čia tik vienetinis atvejis ;] būna ir gerų panelių draugių, kurios nesugadina visko, o kaip tik padeda ir palaiko, ir kartais net tampa gerom ir tų vaikinų draugėmn :)

 10. Tikriausiai durys buvo sugedusios…

 11. bohema, tikiuosi,kad taip ir yra :)

  manoVardasAfganistanas , įdomi hipotezė,bet jau neišeis patikrinti :))

 12. na, aš nežinau daug atvejų tokių, bet vieną tai tikrai: mergina turi vaikiną, o jos viena geriausių draugių žiauriai gerai sutaria su tuo vaikinu- irgi, galima sakyt, kaip geriausi draugai. tad čia jau nuo žmonių, matyt, priklauso :))

 13. Hello :D Is it OK if I go a bit off topic? I am trying to view your site on my iPhone but it doesn’t display properly, any suggestions? Thank you for the help I hope! Evie x :)

 14. Man patiko, įtraukė pati istorija. Ir būtų graži istorija, jei ne toks keistas ir nepaaiškinamas tos smuikininkės poelgis..
  Po kurio laiko reikėjo visgi mėginti aiškintis su ja, kol bus aišku, kame esmė. (Manau, esmė, kad kažką nebūto prišnekėjo draugė ir mergaitė patikėjo - pats kvailiausias būdas netekti gero vaikino).

 15. miegapele, mes buvome susitikę,juk miestelis mažas,bet ji nenorėjo kalbėtis dėl,man taip ir likusios paslaptimi,priežasties.

  bohema,gražiai tu kažkaip narplioji šią painią situaciją,ačiū tau.. :)

 16. nivikas rašė:

  + :)

  1. “Man taip ir liko paslaptimi,kas tuo metu ten vyko?”

  Gal neatidarė durų todėl, kad kalbėjosi apie Tave?

  2. “Ir aplamai,kodėl berniukams mergaitės kartais ir netikėtai neatidaro durų?”

  Galbūt Jos bijo įsileisti į savo gyvenimą berniukus.

 17. To paties ir aš savęs klausiau kurį laiką,bet tai jau praeitis… :)

 18. You’re doing a fantastic service to your readers by opening the comments section, it is a terrific way to connect with them. There are some resources here and we appreciate you being so kind to post them.

 19. Even though different celebration, admit it, I think that’s necessary, they have got to vote among the events, the relationship between potency and environmental coverage, transparent emotion, to their views on the courting between issues. We suppose that the other needs of the birthday to be round us, if you happen to hit now not as a result of it is dangerous practice to do.

 20. Super-Duper site! I am loving it!! Will come back again - taking you feeds also, Thanks.

 21. We just couldnt leave your website before letting you know that I really enjoyed the useful information you offer to your visitors… Will be back often to check up on new posts

 22. I am very thankful to this topic because it really gives up to date information .

 23. I wanted to thank you for this interesting I definitely loved every little bit of it. I have you bookmarked your web site to look at the latest stuff you post.

 24. I wanted to thank you for this excellent read!! I definitely loved every little bit of it. I have you bookmarked your site to look at the latest stuff you post.

Komentuokite