BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkas pasidarė man šiomis dienomis, jau gal savaitė gera. O nutiko tai, kad išgyvenu didelį norą sveikinti švenčių proga, bent jau kažką gero palinkėti, kad ir ne daug… Pasakys kas nors, kad tai įprasta šiuo ir panašiu laikotarpiu, tačiau aš nesutiksiu. Man nėra įprasta.

Tad daug nelaukęs sveikinu Marto vardu visas blogas.lt mergaites ir berniukus su artėjančiais Naujaisiais meteliais ir linkiu išgyventi kažką naujo, tai ko dar neteko patirti, pačiupinėti, pamatyti ar išgirsti ir tebūnie tas “naujo” tik malonus, jaukus, šiltas gėris…

Beje, nutiko kažkas įdomaus man šį vakarą. Jau visą amžinybę nerašiau į blogas.lt, bet tik sekiau kitų įrašus, ypač tų su kuriais buvome šiek tiek, bent jau “blogeriškai” pažįstami. Tačiau kaip Martas, negalėjau ištarti nei žodelyčio net po labiausiai patikusiu įrašu. Tai kas gi nutiko šiandien? Pagaliau pataikiau savo slaptažodį, kurį nors ir buvau užsirašęs ( sudėtingą tokį susigalvojau), bet pasirodo - neteisingai, vieną raidę sumaišęs, ir atsidariau tinklaraščio ” duris užkerpėjusias”.

Gal taip nutiko todėl, kad labai norėjau visus pasveikinti? Kaip ten bebūtų, dar kartelį su Naujaisiais!

Pagarbiai, Martukas :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “MARTUKAS SVEIKINA VISAS IR VISUS…”
 1. Esmė, kad yra noras sveikinti ir Tave su artėjančiais naujais metais :)

 2. ho ho ho, sveiks gyvs, pražuvėli prisikėlęs! :D ir tave su Naujais!

 3. Ačiū, Simona. Patiko man, kad taip iš karto į esmę. Taip pat ir tave su Artėjančiais - asmeniškai. :)

 4. Labas, dervuže, smagu, kad prisiminei ir tuo dar labiau mano kaulus girgždėt privertei :))). Tiesa, taip ir norėjosi įkelti kokią nuotraukėlę su lendančiu iš kapo, tokiu apšerkšnijusiu, tačiau kadangi ne hellovynas, tai susilaikiau. :)))
  Ir tave taip pat asmeniškai su Naujaisiais…! :)

 5. Martai, nors tavo bloge esu pirmąkart, vis tiek sveikinu ir tave su artėjančiais Naujaisiais :)

 6. Martuuuuukaiiii!! Jau Tavęs kaip baisingai šiuose blog’o laukuose pasiilgau. Geriausias linkėjimas prieš Naujus man Tavo pasirodymas. Tad sveikas sugrįžęs, nepažįstamasai, tikiuosi šįkart ilgėliau užsilaikysi. Va to ir palinkėsiu tad Naujiems metams. :)))

 7. Sveikas sugrįžęs,pradingėli!

 8. Nėja, visuomet ir visur būna pirmas kartas. Be to savo bloge su džiaugsmu sutinku kiekvieną, kas tik nori užeiti ir išsakyti man nesvarbu ką, nes patinka bet kokios nuomonės, priverčiančios mąstyti ir pačiam save pasitikrinti. O tu užėjai su pasveikinimu… :). Taip, kad mielai laukiu ir kitų tavo apsilankymų ir taip pat asmeniškai tave sveikinu labai jau priartėjusiais Naujaisiais. :)

  Hipopotamai, kuris netiki rožiniu pasauliu, toks tikrai rimtas tavo vardas, bet ilgas, todėl reikės sugalvoti kokį gražų trumpinuką ( jei galima). Tikrai malonu kai “pradingėlis” yra taip sutinkamas ir už tai esu labai dėkingas. Sveikinimai ir tau… :)

  bohema…, bohema…:))) Pasiilgau ir aš…( man taip gražiai neišeina išreikšti jausmų, be to aš juk Martas, berniukas…):). Tiesa, nors ir buvau” nebylus”, dažnai būdavau šalia, stebėjau tave ( geraja prasme) šiuose blog’o laukuose ir džiaugiausi, kaip gražiai tu “purenai žemę” ir “sėjai”. Deja, tuo laikotarpiu man nesigavo rašyti, o vėliau, kaip ir minėjau, negalėjau atsidaryti puslapio. Tikiuosi, kad ateinantys metai man bus gailestingesni ir tavo linkėjimas išsipildys ( jei seksis sunkiai,prašysiu pagalbos). :) Tave taip pat su Naujaisiais ir išlik tokia pati, nepasiduodanti, laužanti bet kokius ledus. :)

  Žinokit, jaučiuosi taip nerealiai…:). Gal tikrai gerai, kad “įsilaužiau” į savo paties puslapį? :)))

 9. O aš jau išsigandau, kad kokie ateiviai bus tave pagrobę- dingai kaip į vandenį :) bet va, nei mano laki fantazija, nei net pasaulio pabaiga nesutrukdė tau sugrįžti :D Ir dėkui už palinkėjimą, 13ais to prireiks man :)

 10. Beveik ir atspėjai, nors tai buvo ne ateiviai. Pakišai man labai gerą mintį, galėčiau dabar filosofuoti visą vakarą. Tačiau pasakysiu labai trumpai: jei mes dingstame iš kažkur, tai ne šiaip sau, mus paprasčiausiai pagrobia. O pagrobėjai labai įvairūs: kieno - meilė, kito -” seilė”, trečio - problemos, o ketvirto - dar kas nors…:)))
  O dėl sugrįžimo, tai vėl mintis, kurią gal kada ir parutuliosiu, o dabar pasakysiu tik tiek, kad yra tokių berniukų ( jau juokas mane ima, kai pasakau “berniukai”, gal reikės keisti šį įvardijimą), kurie anksčiau ar vėliau sugrįžta…:)))
  Ir dėkoju, kad, gal ir pati to nenorėdama, padedi man mąstyti. :)

 11. Tada labai tikiuosi, kad tavieji pagrobėjai buvo Meilė ir Seilė :)
  O man berniukai labai gražiai skamba. Berniukai berniukai berniukai!!! Bet ar gerai, kad anksčiau ar vėliau jie sugrįžta? Šiuo atveju netaikau tau, bet juk sugrįžimas ne visada gerai. Ar klystu? Turiu omeny, kad tokiais atvejais juk “įstringi”? Dar ir apie tai pagalvok, ir man pasakyk :)

 12. Taip, tu vėl pleti mano mintį ir verti mane galvoti. :)) Ką gi, tebūnie. :)
  Žinai, bohema, kalbėdamas, kad jie sugrįžta, nesakau, kad visi ir nesakau, kad visuomet tai gerai. Negerai gali būti ne tik kažkam “ten”, kur sugrįžta, bet ir pačiam sugrįžėjui. Tačiau būna kažkas, kas skatina tokiam žingsniui, o va čia man ir yra įdomu, tokiuose dalykuose ir mėgstu pasiknaisioti: kas skatina, kodėl?
  Dabar tavo eilė…:)))

 13. Tą patį klausimą sau iškėliau kai rašiau aną komentarą, bet pasilaikiau sau :) Bet vis tik garsiai jį išrašei tu. Aš visad, visad būsiu linkusi manyti, kad sugrįžti priverčia prisiminimai. Nostalgija. Ir nusivylimas ten, kur išėjai. Bet niekada, niekada grįžus nebebus taip, kaip buvo anksčiau.

 14. Kai skaičiau tavo komentarą, klausiausi gražios, lyriškos, ramios dainos, be to ten žodžiai buvo apie duris, beldimą į jas… (Ne, specialiai dainos nepasirinkau, sutapo jau taip.:) ) Todėl man taip įdomiai susiskaitė tavo mintys, kalbu ne apie jų tiesą, bet apie kai ką kito…:). Dėl motyvacijos ( ar tai priežasties) negaliu ginčytis, o jei ir ne visą paminėjai, tai šios atmesti tikrai negalima. Tačiau man labiausiai strigo tai, ką randa arba ko neranda sugrįžėlis. Ir tai tikriausiai tiesa, kaip ir pavasaris ar ruduo, ar kitas besikartojantis laikotarpis niekuomet nebūna tokie patys. Dangaus, kurį ypatingai mėgstu vakarais ir to neteko matyti pakartoto taip pat… Tačiau…:)))
  Dabar staiga pagalvojau, kad kaip ir šie minėti metų laikų sugrįžimai, taip ir žmogaus gali būti ir teigiami, gal net gi - reikalingi? :)
  Ne per daug mąstom? :)))

 15. Pas mane irgi dainuoja “kam pabeldei į klėtį, žadėjai mylėti” :D (Keistuoliai).
  Žmonės grįžta, nes tikisi rasti tai, ką paliko. Tikisi “geriau”. Bet tai, ką surandi sugrįžęs, būna arba pasidengę dulkių sluoksniu, arba jau kitoj vietoj :) Niekas nebebūna taip pat.
  Ir visgi pritarsiu tau- sugrįžimai kartais reikalingi. Ne visada sugrįžėliui, kartais gal netgi labiau tam, kuris laukia :) Juk kartais sugrįžtama ne tik dėl savęs (bent jau ne visu 100 procentų)
  O dėl mąstymo tai nežinau … niekada nebūna per daug, galbūt. :)))

 16. Na, taip ir pas tave pakankamai “lyriškos” dainelės. :)))
  Aš galvoju, kad mes nekalbame čia vien tik apie kokio paklydėlio berniuko sugrįžimą pas mergaitę? Nes man jau piešiasi vaizdas, kad ratas siaurėja…:)))

 17. O aš kaip tik žiūriu bendrai, nebe tik berniukų, bet ir mergaičių sugrįžimą. Juk ir tos sugrįžta kiek paklaidžiojusios :]

 18. Gerai, tebūnie berniukai ir mergaitės…:)))

Komentuokite