BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Didžiojoje Blogas žemėje, kurioje kiekvieną dieną įsikuria vis nauji naujakuriai, o gyventojų čia jau ne viena dešimtis tūkstančių, vyksta jau kažkelinta Stylish blog nominacijų savaitė. Šiandien stilingoji Gracija Nominacija pristato naują „žvaigžduką“, gal labiau panašesnį į „snieguolių“ su „septyniom nykštukėm“:

- Man malionu, išties, liabai, liabai jums pristatyti Martą, naują nominantą, kuriam nominaciją – stilizaciją įteikė nominantė tuometukaimiegu . Paplokime jai!

Kadangi plojimai netilo, Gracija Nominacija ilgais, atidirbtais ir nuobodžiais rankų mostais visus nuramino ir tęsė:

- Tuliu jus supazindinti su taisyklėmis. Taigi pirmą punktą jau išpildėm – išdavėm iš ko gauta nominacija. Dar Martas tuli papasakoti septynis dalykus apie save. Kadangi jis kaip ir nekalbus jau kelintas mėnuo (neina išpešti iš jo nolmalaus įrašiuko), už jį pakalbės septyni palydovai. Dar tuliu pasakyti, kad naujai iskeptas nominantas, atleiskite, islinktas… Ką?… Atleiskit, čia kolega į ausinuką man kužda, kad pakartočiau, tad kartoju: IŠŠLLINKTASSS ! Taigi, jis tuli islinkti kitą nominantą ir jam planešti. Hm, kai ilgiau pakalbu tai ne tik LLL laidės neistaliu, bet il ssss, -paskutinį sakinį Gracija sušnypštė tik mojuojančiam režisieriui, tačiau nespėjo patraukti mikrofono, salė išgirdo ir pagalvojo, kad tai taip pat teksto dalis.

Gracija pagaliau nušvito įveikusi tokį sudėtingą tekstą ir iškilmingai pranešė:

- Dabal suteikiam zodį Maltukui.

- Hm, - trumpas į mikrofoną ir mostelėjimas į septyneto svitą.

- Atsiaplasau, kalbės pilmasis palydovas…, mistelis Fantazija!

- Sveiki, sveiki, mama, tėte, broli… Ką sakot? Ne man? A, tiesa, ne aš nominuotas, atleiskit, įsijaučiau. Taip, taip, taip Martas, pažįstu jį jau seniai. Mes kaip dvyniai, gimėm beveik kartu. Esu labai jam ištikimas, o jis man. Būna, kai nieko nelieka šalia Marto. Tuomet aš apsupu jį savo pasauliu ir jis vėl būna laimingas… Hm, na, savotiškai…, - ir Fantazija pašnairavo į šalia stovinčią jauną panelę, veidą prisidengusią dideliais tamsiais akiniais. Beveik niekas nepastebėjo, kad lengvu kumštelėjimu į pašonę ji nutildė įsijautusį kalbėtoją.

Gracija nudžiugo supratusi, kad gavo progą įsiterpti:

- Kviečiu pasisakyti šalia Fantazijos stovinčią panelę Laimę.

Priėjusi prie mikrofono, gražuolė, galima sakyti, labai savotiško grožio ir ne visiems suprantamo, liūdnai nusišypsojo, pasuko savo veidą, dengiamą plačių akinių, į nominanto pusę ir tyliai prabilo:

- Aš dažnai lydžiu šį ponaitį, tačiau beveik visuomet jis mane ignoruoja. Kai supratau, kad jis paprasčiausiai manęs nepastebi ar tiesiog neįvertina jam skiriamo dėmesio, gal būt laukia kitos, kažkokios ypatingesnės, šiek tiek pasikeičiau. Dabar jo akivaizdoje pasirodau su šiais tamsiais akiniais, kad jis atstumdamas nematytų mano ašarų…

- Gelai, gelai, ne asaloti susilinkome, toliau kalbės stai sis ponas, tluputį pliplaukęs, bet isklausykime.

Trumpam susidariusią pauzę užpildė pratisas šnypštimas, kurį išleido gracija, nosį panardinusi į nosinę.

- Hm, nei priplaukęs, nei išplaukęs. Tiesiog esu vardu Svajoklis ir viskas tuo pasakyta. Pridursiu tik tai, kad esu pilotas, aviatorius iš prigimties, labai aukšto pilotažo specialistas ir geriausias šioj srity, nesigiriant… Kai įsisodinu į lėktuvą Martą, dar prigriebiame mano gerą draugelį Fantaziją, mums tuomet nėra ribų. Tai tiek.

Gracija linktelėjo galva ir perdavė mikrofoną ketvirtajam svitos nariui, laiku susigriebdama, kad vos mikrofono nesumaišė su nosine, kažkaip keistai dėbčiodama į Svajoklį ir jau pati tarsi kažkur išplaukianti.

- Esu Ironija Sarkazmas fon Humoras, bet draugai mane vadina tiesiog „bajeriuku“. Kai būname kartu su Martu, kitiems atrodome šiek tiek keistoki. Ne visi supranta mūsų draugiją ir pokštus. Tačiau tie, kas įkerta, juokiasi už pilvų susiėmę. Mes turime mudviejų bendrą planą: kuo mažiau įžeidinėjimo ir kuo daugiau švelnumo, bei subtilumo. Ne labai sekasi, bet stengiamės toliau…

- Liabai, liabai keista, bet įdomi dlaugija supa mūsų nominantą, - apsidžiaugė vedančioji, pagaliau gavusi progą įsiterpti, bet tiksliau atsigavusi iš Svajoklio kerų. – Kadangi penktasis palydovas valdu Antrasis Šansas yra labai nekalbus, jį plistatysiu as.

Vyrukas, išsigandęs, kad apie jį kalbės nelabai suprantama kalba, kažką suniurzgė ir pastvėrė mikrofoną:

- Tikrai ne daug kalbu. Į pagalbą Martui neskubu. Tokiu būdu jį mokau, brandinu, treniruoju, ruošiu gyvenimo kovoms, kad pagaliau sutikęs Pirmąjį Šansą, laimėtų. Manau, supratote.

- Keista, liabai keista istolija. Isklausykime pačios zaviausios Malto palydovės – Meilės.

Ji nepriėjo, bet tiesiog prisklendė prie mikrofono, nusišypsojo kerinčia šypsena, kuri sušidė visus susirinkusius, koketiškai atsigręžė į Martą ir prabilo, tarsi uždainuodama:

- Su šiuo vaikinu mes turime labai daug bendro. Be to, jis labai mėgsta mano kvepalų aromatą. Taip pat valgo visus patiekalus, kuriuos aš pagaminu, na, bent jau beveik visų yra paragavęs. O kartais būna tiesiog nepasotinamas. Kartais atrodo, kad jam užtenka mano draugijos, tačiau nutinka ir taip, kad žiūri į mane akis išplėtęs, tarsi nematydamas manęs, šalia esančios, ir klausia kažkur į tuštumą: Kas iš tiesų toji meilė? Kodėl ją jaučiu taip retai? Ech, bet kaip man patinka šis berniukas…

Ir čia pat ji būtų užtraukusi vieną iš savo serenadų, tačiau bičiuliai švelniai užspaudė jos burną…

Liko paskutinis, septintasis palydovas. Pakviestas kalbėti, jis priėjo nedrąsiai, visų atsiprašinėdamas, negalintis nuslėpti savo jaudulio:

- Mano vardas – Jautruolis. Kalbėsiu trumpai, kad susijaudinęs neprišnekėčiau ko nereikia. Mes su Martu esame neatsiejami visur ir visuomet, o ypatingai, kai jis nori manimi nusikratyti. Ta proga jis man patikėjo paskelbti sekančią nominaciją, kurią perduoda bohemai ir artemidea. Visiems dėkojame už kantrybę.

Ir Jautruolis, jautriai metęs jautrų žvilgsnį į Graciją Nominaciją, švelniai atstatė į jos pusę delną ir sušnibždėjo:

- Jei galima, mes baigiame.

Martas su visu septynetu nusilenkė auditorijai, pasiuntė oro bučinius ir apleido sceną, lydimi sumišusio Gracijos žvilgsnio ir žiogų orkestro muzikos.

P.S. Tiesa, apdovanojimų neskyriau tiems, kas juos jau turi. Tad šiek tiek pykstu ant savo palydovo Jautruolio, kuris taip nusijautrino, kad to nepaminėjo ir nepaaiškino, kaip sunku atrinkti nominantus, kai yra tiek nuostabių blogų. O aš atrinkau tuos, kuriuos daugiausiai skaičiau (išskyrus keletą jau nominuotų). Gaila, kad turėjau įsikišti pats, nes matau, kad tie septynetas tik pripliaukšti visko te sugebėjo…  Martas


Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “STYLISH NOMINANTAS IR SEPTYNI PALYDOVAI”
 1. hm. pradėsiu nuo to, kad įrašas tikrai smagus :) Jaukus net- labai įsivaizdavau tavo palydovus :D o baigsiu tuo, kad ODIEVE KAIP TU MANE IŠGĄSDINAI. Kai perskaičiau tavo žinutę dar galvojau “ai, kažkoks nesusipratimas”. Kai perskaičiau įrašą ir pamačiau ten SAVO vardą… brr. Bet iš tikrųjų tai labai malonu gauti šią nominaciją iš tavęs :)) ačiū labai.

 2. Ačiū. Bet įsitempti nereikia. :)

 3. juk sakiau, kad esi tobuliausias vyras Blogo zemeje :))

 4. Dėkingas esu tau už tokius komplimentus, bet nemanau, kad esu jų vertas. Tikrai yra geresnių vyrų Blogo žemėje, kurie ir produktyvūs, ir įdomūs, ir skaitomi :)

 5. Dėkoju, Martai. Tiesą sakant, dabar esu taip užsiėmusi gyvenimu ir mokslais Graikijoje, kad mažai begyvenu blog’e ir tai mano antras stylish apdovanojimas, bet iki šiol dar nieko už juos abu neįrašiau. Bet pasistengsiu kuo greočiau tai padaryti ir nenuvilti Tavęs. Tad dar kartą- ačiū. :)

 6. Va tas tavo gyvenimas ir užimtumas Graikijoje man ir buvo įdomus. Tikiuosi, kad nenuvilsi. :)

 7. Tikiuosi, kad nenuvyliau. :) dar porą metų turėsiu ką rašyti, grįžusi iš ten. Liko dvi savaitės.

 8. Gal net ir ne pora metų… :) Tuomet tas dvi savaites reikia būtinai išnaudoti :)

 9. nivikas rašė:

  pralinksminai :)

 10. Tuomet puiku :))

Komentuokite